Céges nyelvoktatás

Árajánlat kérése

Nyelviskolánk szívesen vállalja tanfolyamok szervezését, lebonyolítását cégeknek akár saját oktatótermeinkben, akár a cég telephelyén, kihelyezett kurzus keretében.

A céges tanfolyamok esetében a feltételek (a tanfolyam óraszáma, a csoportlétszám, az intenzitás, óradíjak) egyedi egyeztetés alapján kerülnek meghatározásra.

Óradíjaink minden esetben tartalmazzák:

• a jól képzett, diplomás, felnőtt nyelvoktatásban tapasztalt nyelvtanárt,
  • a nálunk sikeresen alkalmazott tantervet, tematikát,
  • a kurzus elvégzéséhez szükséges tankönyvek, munkafüzetek beszerzését,
  • audio-segédanyagokat és kiegészítő fénymásolatokat,
  • folyamatos szintfelmérést,
  • záróvizsga szervezését.

A szintfelmérések eredményeiről, a képzésben résztvevők jelenlétéről és haladási üteméről a vezetőséget igény szerint rendszeresen tájékoztatjuk.

Igény szerint a munkavállalók számára nyelvvizsgát is szervezünk, hisz intézményünk az Euroexam International és a TELC Vizsgaközpont nemzetközi és államilag elismert nyelvvizsga akkreditált Vizsgahelye.

Nyelviskolánk ugyanakkor BEJELENTETT FELNŐTTKÉPZÉSI INTÉZMÉNY. Ez a tanúsítvány garantálja, hogy iskolánkban szakmailag magas szintű oktatómunka folyik és a szervezés és a háttérmunka is megfelel a törvényi és szakmai követelményeknek.

Az iskolánkban oktatott képzési program is egy államilag elismert, elfogadott tematikán alapul és a kidolgozott szintrendszer és tananyag is megfelel a törvényi és szakmai elvárásoknak. Képzési programunk rugalmas, azaz a megrendelő igénye szerint alakítható, tartalmaz szaknyelvi (üzleti nyelv) modult is.

Referenciáink

Cégek, vállalatok, intézmények (a teljesség igénye nélkül), melyek bizalmukkal kitüntettek minket:

• AKE Hungária Kft. Szombathely
  • FALCO Zrt. Szombathely
  • Human Operator Zrt. Szombathely
  • Hewlett Packard Hungary Kft. Vasvár
  • YAGEO Europe Kft. Szombathely
  • Forma Vitrum Schott Kft. Lukácsháza
  • BPW Hungária Kft. Szombathely.
  • Magyar Külkereskedelmi Bank Szombathely
  • Nestlé Hungária Rt. Bük
  • Magyar Honvédség Hadkiegészítő Parancsnokság Szombathely
  • MÁV Dunántúli Kft. Szombathely
  • LUK Magyarország Kft. Szombathely
  • Vog Export-Import Kft. BükEpcos Kft. Szombathely
  • MSC Hungary Kft. Szombathely
  • EDS Hungary Kft. Vasvár
  • Coveris Rigid Kft. Szombathely
  • Styl Ruhagyár Rt. Szombathely
  • Suxess Logistic Kft. Lukácsháza
  • Jabil Circuit Kft. Szombathely
  • Salesianer Mosoda Kft. Szombathely
  • Innowest Kft. Szombathely
  • Vitra Factory Kft. Szombathely
  • Savaria Ipartechnika Kft. Szombathely

Válasszák a Zenit Nyelviskolát, ha szeretnék, hogy dolgozóik magas színvonalú, eredménycentrikus és hatékony nyelvoktatásban részesüljenek, fiatal, dinamikus tanárok irányításával, modern tananyagok alkalmazásával!

ZENIT Nyelviskola - Magyar