Nyelviskolánk

NYELVISKOLÁNKRÓL néhány szóban… azaz mire is számíthatsz, ha a Zenit Nyelviskolát választod:

• 1997 óta Szombathely egyik legkedveltebb nyelviskolája
  • Beszédcentrikus nyelvtanfolyamok, ahol a középpontban a kommunikáció áll
  • Kis létszámú csoportok (3-4 fős MINI, 5-9 fős NORMÁL)
  • Angol, német, olasz, francia, magyar nyelvtanfolyamok
  • HATÉKONY nyelvvizsgafelkészítés (2022-ben a sikerarány 94% volt!)
  • Jól képzett, dinamikus, rugalmas nyelvtanárok
  • Átlátható szintrendszer (A1 kezdő szinttől C1 felsőfokú szintig)
  • Több mint 10 000 diáknyi, több mint 1 000 000 nyelvórányi tapasztalat
  • A Belváros szívében, a patinás Szily János utcában, barátságos légkörben
  • Euroexam Nyelvvizsga akkreditált vizsgahelye
  • TELC Nyelvvizsga akkreditált vizsgahelye
  • Bejelentett Felnőttképzési Intézmény (B/2020/000289)
  • Fordítási, tolmácsolási megbízások vállalása
  • Ingyenes szintfelmérés, képzési tanácsadás
  • Bérelhető tantermek (amikor épp nem nyelvet tanítunk bennük)

Válaszd a Zenit Nyelviskolát, ha szeretnéd, hogy magas színvonalú, eredménycentrikus és hatékony nyelvoktatásban részesülj, fiatal, dinamikus tanárok irányításával, modern tananyagok alkalmazásával!

ÉRDEKLŐDJ AKTUÁLIS TANFOLYAMAINKRÓL!

TÖLTSD KI A SZINTFELMÉRŐ TESZTET!

JELENTKEZZ!

Minősítéseink:

• BEJELENTETT FELNŐTTKÉPZÉSI INTÉZMÉNY (Nyilvántartási szám: B/2020/000289). Ez a tanúsítvány garantálja, hogy iskolánkban szakmailag magas szintű oktatómunka folyik, és a szervezés és a háttérmunka is megfelel a törvényi és szakmai követelményeknek.
  • Nyelviskolánk az Euroexam Nyelvvizsga Központ és a TELC Nyevlvizsgaközpont AKKREDITÁLT VIZSGAHELYE, amely lehetővé teszi, hogy a vizsgákra jelentkezők angol és német nyelvből alap-, közép-, vagy felsőfokú, (B1, B2, C1 szintű) nemzetközileg és államilag elismert, akkreditált nyelvvizsgát tegyenek.
  • Iskolánkban a munkafolyamatok szervezése, bonyolítása és értékelése kidolgozott MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI RENDSZER szerint zajlik. Ennek keretében nyelviskolánk a vevői igényeket maximálisan szem előtt tartva, meghatározott minőségcélokkal, konkrét minőségpolitikával, (letölthető innen) a hatékonyság és a minőség fejlesztése érdekében működik. Naprakész elégedettségmérési adatokért kattints ide.
  • Intézményünk a NYELVISKOLÁK SZAKMAI EGYESÜLETÉNEK (NYESZE) tagja, amely magas színvonalú tárgyi és személyi feltételekkel, minőségorientált oktató szemlélettel, vevőközpontú mentalitással rendelkező nyelviskolákat tömörít.
ZENIT Nyelviskola - Magyar