Online egyéni nyelvtanfolyamok

Miért is jó ONLINE nyelvet tanulni?

- kényelmes otthonodban tanulhatsz

- előre egyeztetett időpontokban tanulsz, tudsz tervezni

- megspórolod a nyelviskolába utazás idejét és költségét

Nyelvvizsgák jelenleg ismét hagyományos, tantermi keretek közt vannak.

Jelentkezz ONLINE, (ide kattintva) és néhány napon belül kezdheted is a tanulást!

Mit kell tudnod még?

• Hétfőtől szombatig az általad választott napokon (vasárnap pihenünk)
  • Bármely napszakban és időpontban (07.00-20.00-ig)
  • Egyedül csak veled, egy állandó tanárral (Árak)
  • 10 órás csomagokban
  • Kezdőtől a felsőfokú nyelvvizsgáig a TE szinteden, a TE ritmusodban, a TE igényeid, célod szerint (Töltsd ki a tesztet!)

BÁRMIKOR JELENTKEZHETSZ (ide kattints), BÁRMIKOR KEZDHETSZ

Diákjaink tollából, akik már az ONLINE nyelvoktatást választották:

"Kényelmes, mert itthon, saját környezetben tanulhatok és az utazás nem vesz el időt." (Csenge, 17 éves)

" A Skype erre van kitalálva! A rendszer fenntartható, ha valakinek nincs más lehetősége, ez tökéletes, de azért a személyes órák hangulata nem adott..." (Juli, 13)

"Számomra az online tanulás nagyon bejött a tanárommal, szinte mindent meg tudunk oldani és ugyanúgy tanulni, fejlődni, mint személyesen a megszokott környezetben. Könnyen kezelhető tanulási módszerek, vidám órák, hiszen ugyanúgy látjuk, halljuk egymást. A mai világban ezekhez minden eszköz adott, tehát nyugodtan ajánlom az online tanulást!" (Csanád, 19)

" Közel egy éve, 60 évesen kezdtem el az angol tanulást. Már magában ez sem volt egy egyszerű eset.A tanárommal úgy érzem sikerült a személyes kontaktus megtalálása,szívesen mentem az órákra.

Mint ismeretes,az idei évben egy sajnálatos esemény lépett be az életünkbe.Sok minden kényszerből megváltozott.Az oktatás területén is új módszert kellett bevezetni. Ez a módszer az online oktatás lett.

Köztudott,hogy a mi korosztályunknak azért ez nem teljesen természetes.Nem ezzel születtünk.Az angol nyelv oktatása is online lett.

Választanom kellett,hogy belevágok vagy abbahagyom.A döntésem,hogy folytatom.Nem bántam meg.

Ha nekem sikerült,neked is fog.Úgy gondolj rá, mint egy személyes kényelemre. " (Magdi, 60)

« Vissza az előző oldalra!

ZENIT Nyelviskola - Magyar